Wiatr z zachodu

/, STRONA GŁÓWNA/Wiatr z zachodu

Pozwolę sobie zacytować naszą Wikipedię

„Szatańskie wersety (ang. The Satanic Verses) – powieść autorstwa Sir Ahmeda Salmana Rushdiego, wydana w roku 1988, „

I co dalej?

 „Powieść wywołała wiele kontrowersji w środowiskach muzułmańskich, gdyż wielu muzułmanów uważa, że zawiera ona treści bluźniercze dla islamu[1]. 14 lutego 1989 ajatollah Ruhollah Chomejni ogłosił oficjalnie fatwę (transmitowaną przez państwowe radio w Iranie) o treści: „Informuję dumnych muzułmanów na świecie, że autor książki Szatańskie wersety – która jest przeciwko islamowi, Prorokowi i Koranowi – jak i wszyscy, którzy są uwikłani w jej publikowanie i są świadomi jej zawartości, niniejszym są skazani na śmierć”. Na skutek tego nakazu japoński tłumacz książki Hitoshi Igarashi został zamordowany 11 lipca 1991 roku, włoskiego tłumacza Ettorego Capriola kilkukrotnie pchnięto nożem, a w budynkach kilku wydawnictw podłożono bomby. 14 lutego 2006 roku irańska państwowa agencja informacyjna podała wiadomość, że fatwa jest nadal aktualna i nie będzie cofnięta.”

Natomiast co w chrześcijaństwie?

Pozwolę sobie podsumować kilkadziesiąt tzw. komentarzy pod bardzo ostatnio częstymi newsami na kilku portalach tzw. społecznościowych o Kościele Katolickim w Polsce i jego problemach.

Podsumowanie

Otóż te wstrętne, zboczone klechy pozamykać w gettach. A jak który bezczelny pojawi się na ulicy w sutannie „to potraktować dechami”. Katoli nie zamykać w gettach, ale niech noszą opaski z krzyżem. To tak na wszelki wypadek. Można ich od czasu do czasu potraktować śliną czy gównem.

I co dalej ?

Podsumowanie

Wreszcie nie będzie jakiś głupich mszy czy innych zabobonów, nie będzie jakiś idiotycznych spowiedzi, postów, pasterek, rezurekcji czy jak zwał tak zwał. Po co nam jakieś śluby, chrzty, czy inne idiotyzmy ? Przecież kto mi będzie nakazywał z kim mam być i jak długo. Czy to ma być kobieta, czy facet. Jest przecież In-vitro no i dzieciuszki można będzie sobie adoptować. Staruchów do domów specjalnych albo eutanazja, W szkołach żadnej religii, najlepiej żadnej historii też, bo w historii pełno o tych klechach. Przecież ważna jest przyszłość, a nie przeszłość. A przyszłość będzie wtedy obiecująca, bo wreszcie będzie:

 „ Rubta co chceta „ !!!

O nie!  przepraszam – pedofilii nie będzie na pewno bo nie będzie klechów.

I co dalej ?

Pozwolę sobie na prognozę meteorologiczną.

Powieje ciepły, suchy, pustynny wiatr z zachodu. Nie z południa z Sahary, ale już z za Odry. Co nam ten wiatr przyniesie ? i czy nie będzie bardzo mocny i porywisty ?

P.S.

Podobno komentarzy pod newsami na portalach nie powinno się czytać, bo są nieobiektywne.  To po co portale to umożliwiają ?

2018-10-11T08:42:12+02:000 Komentarzy

Napisz co myślisz o tym artykule: